Pasterizované šťavy - spotrebovať do 6-12 mesiacov,po otvorení spotrebovať do 2 mesiacov.Skladovať od 2 - 22 °C.Šťavy,ktoré sa nedajú objednať - sú momentálne vypredané!

jablko-cista

100%-ná jablková šťava

Má podobné zloženie a účinky ako samotné jablko. Účinnosť ovocných štiav sa zdôvodňuje tým, že pri konzumácii celého ovocia musia naše tráviace orgány oddeliť tekutiny od vlákniny ...

7.50€
jablko-baza-produkt

Jablková šťava s brusnicou

Brusnice sú bohatým zdrojom vitamínu C, magnézia, vitamínu A, vitamínu K, karoténu a vlákniny, polyfenolových antioxidantov.

7.50€
dzus-broskyna-produkt-big9

Jablková šťava s broskyňou

Broskyne dobre znášajú osoby s citlivým žalúdkom, pôsobia odvodňujúco, povzbudzujú chuť do jedla, posilňujú imunitu, predchádzajú vzniku chorôb obehového systému. Podľa tradičnej čínskej medicíny pomáhajú pri liečení pľúcnych chorôb.

7.50€
jablko-baza

Jablková šťava s bazou čiernou

Do hotovej šťavy pridávame výťažok z kvetu bazy čiernej. Baza je tradičným prostriedkom v ľudovom liečiteľstve pri prevencii rôznych chorôb.

8.00€
jablko-ribezla

Jablková šťava s čiernou ríbezľou

Je zdrojom vitamínu E a železa, šťava zvyšuje pružnosť ciev, má protirakovinové účinky a pomáha pri zápale močových ciest.

7.50€
jablko-jahoda

Jablková šťava s jahodou

Je zdrojom vitamínu C, má uvoľňujúci a antioxidačný účinok. Jahody posilňujú imunitný systém, znižujú krvný tlak...

7.50€
jablko-jarabina

Jablková šťava s jarabinou čiernou

Do hotovej šťavy pridávame čerstvo vylisovanú šťavu z jarabiny (10 %). Šťava má mierne trpkastú príchuť.

8.00€
marhula net

Jablková šťava s marhuľou

Pomáhajú spomaľovať stárnutie organizmu,obsahujú celú radu látok (antioxidantov) ktoré bojujú s voľnými radikálmi.

7.50€
malina net

Jablková šťava s malinou

Maliny sú hlavne pre obsah antioxidantov vhodné pri horúčkovitých a zápalových ochoreniach (zápal priedušiek, reuma), priaznivo pôsobí na zdravotný stav fajčiarov a alkoholikov, sú odporúčané aj u Alzheimerovej chorobe.

7.50€
jablko-cvikla

Jablková šťava s cviklou

Obsahuje látky s protirakovinovým účinkom, pomáha pri ochoreniach pečene, ateroskleróze, znižuje hladinu cholesterolu a reguluje krvný tlak.

7.50€
jablko-hrozno

Jablková šťava s hroznom

Obsahuje draslík, ktorý pomáha pri odstraňovaní odpadových látok a riadení srdcového rytmu. Vlákniny v šupkách hrozna podporujú činnosť čriev.

7.50€
jablko-mrkva

Jablková šťava s mrkvou

Je bohatá na vitamíny A, B, C, betakarotén a železo. Znižuje cholesterol, predchádza zápche, posilňuje zrak a imunitu, znižuje riziko rakoviny pľúc.

7.50€
Strana 1 z 2
created by Creoline